10 rzeczy, które można przechować w eko woreczkach

Bycie eko jest ostatnio modne. Ale nie tylko modą kierujemy się aby być eko i zero waste, prawda? Bawełniane eko woreczki z ręcznie malowanymi wzorami I love cats świetne wpisują się w ten trend. Są eko, zastąpią foliówki, od których lepiej uciekać gdzie pieprz rośnie, a w dodoatku są w różnych rozmiarach tak, że z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

A do czego możemy eko woreczki wykorzystać?

Przede wszystkim do przechowywania i zakupowania. Ja przechowuję w nich dosłownie wszystko, może poza pieczywem, bo pieczywo jednak wolę trzymać w chlebaku. A więc w takim eko woreczku I love cats możesz schować:

  • twarde owoce (cytryny, mandarynki)
  • twarde warzywa (cebula, marchewki)
  • orzechy (w łupinkach, bo te łuskane lepiej przechowywać w słoikach)
  • słodkości (na przykład malutkie Gwiazdorki i Zajączki Goplany, które pojaiwają się zawsze przed świętami i które może nie są super zdrowe, ale sama uwielbiam ich lekko karmelowy smak)
  • skarpetki (na przykład białe w woreczku z Przytulasami perłowo niebieskimi, czarne w woreczku z Przytulasami czarnymi, a kolorowe w woreczku z Przytulasami kolorowymi)
  • stringi i staniki (nasza najpiękniejsza bielizna też zasługuje na piękne opakowanie)
  • przydasie do malowania lub szycia czy też innego twojego hobby
  • zabawki dziecięce (na przykład resorki albo klocki)
  • książki, jeśli chcesz je zabrać dokąś z sobą
  • i wszelkie drobiazgi, które czasem luzem walają się po domu.

Wyobraź sobie, że wstajesz rano, za oknem szaro i buro, za chwilę musisz biec do pracy i w pośpiechu przygotowujesz ciuchy, chcesz wyjąć skarpeki, a tam z eko woreczka uśmiecha się do ciebie jeden z kotków I love cats. Wtedy poranek od razu staje się przyjemniejszy! A najfajniejsze jest to, że możesz sobie wybrać, czy będą to Przytulasy, czy Black cat for good luck, a może słodziaki z Love is in the air (albo jeszcze inny wzór)?

Twoje rzeczy przechowywane w eko woreczku I love cats będą uporządkowane (jak dobrze wiedzieć gdzie co jest!), nie będą się kurzyły, warzywa i owoce nie spleśnieją (jeśli nie będą wcześniej traktowane strasznymi ilościami chemii, to też jest warunek), a resorki synka będą wszystkie w jednym miejscu, choć to często marzenie jest niedoścignione 😉

Jeśli dotąd nie byłyście przekonane o tym, że eko woreczki w każdym domu są niezbędne, to mam nadzieję, że po tym wpisie już to wiecie 🙂 A jeśli chcecie przygarnąć któregoś z kotków I love cats na eko woreczku, to napiszcie do mnie wiadomość.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *