FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

I love cats ogo

Jaka jest trwałość kocich rysunków na materiałach?

Przy odpowiednim dbaniu o ciuch trwałość farb i koloru jest lepsza niż w koszulkach drukowanych dowolną metodą. Mówię to z własnego i nie tylko własnego doświadczenia. Koszulki, które malowałam kilka lat temu i noszone na codzień, nie oszczędzane, ale odpowiednio pielęgnowane, wciąż wyglądają jak prawie nowe. Kolor nie schodzi ani nie blednie. Koszulki, które maluję po wielu praniach wyglądają, jakby wczoraj wyszły spod pędzla.
Poczytaj więcej jak dbać o ręcznie malowane koszulki, a kotki na nich namalowane odwdzięczą ci się trwałością i będziesz mógł się nimi cieszyć przez lata.

Czy malujesz na powierzonych rzeczach?

Odpowiedź na to pytanie jest skomplikowana, bo wszystko zależy od materiału, na którym chcesz mieć koty namalowane. Malować da się na każdym materiale, ale nie na każdym wygląda to dobrze. A chciałabym dać ci coś wyjątkowego, z czego będziesz zadowolony.
Najlepiej maluje się na materiałach grubszych, nierozciągliwych. Grubsze koszulki też są ok, cieńsze już niekoniecznie. Dżins, gładka bawełna czy grubszy len świetnie się do tego nadaje. Wszelkie materiały przeznaczone na zasłony czy dekoracyjne poduchy będą ok, cienkie apaszki już niekonieczne – tu technologia jest zupełnie inna. Cienko tkany sweter tak, dzianiny o grubym splocie nie będą się do malowania nadawały.
Jeśli chcesz mieć jeden z moich projektów na swoim ulubionym ciuchu, proszę skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów.

I love cats ogo
I love cats ogo

Na czym wypalasz projekty?

Moje autorskie projekty z kotami wypalam na przedmiotach drewnianych. Wszystko jest możliwe, ograniczają nas jedynie gabaryty (a raczej ich przesyłka) oraz fakt, że do wypalania potrzebne jest surowe drewno, które później dopiero można zabezpieczyć olejem, bejcą lub lakierem, co też mogę dla ciebie zrobić. Jeśli drewno jest już zabezpieczone, do wypalania trzeba najpierw zdjąć powłokę, co wiąże się ze sporą ilością pracy.
Chcesz mieć któryś z moich kocich projektów na swoim drewnianym mebelku? Napisz do mnie zapytanie.

Jaki jest czas oczekiwania na kocie produkty?

Czas oczekiwania jest podany przy każdym produkcie.
Część kotków dostępna jest od ręki, natomiast wszystkie rzeczy malowane czy wypalane, które kupisz, są malowane i wypalane na twoje zamówienie. Oznacza to, że po zakupie twoja rzecz dopiero zacznie powstawać i może to potrwać nawet kilka dni roboczych. Wynika to po prostu z technologii, czyli na przykład z faktu, że najczęściej każdy namalowany kolor musi wyschnąć osobno, co trwa nawet dobę.
Dlatego uzbrój się proszę w cierpliwość, a jeśli kupujesz kotka na prezent, zrób to odpowiednio wcześniej.
Jeśli w magazynie chwilowo brak jest któregoś kota, co też może się czasem zdarzyć, zapisz się na powiadomienie o dostępności – dostaniesz maila gdy kotek wróci do sklepu.

I love cats ogo