Jak można spersonalizować produkty I love cats

Co można spersonalizować w produktach I love cats?
Właściwie to prawie wszystko 🙂

Jak spersonalizować ręcznie malowane rzeczy?

Kolory

W ręcznie malowanych koszulkach, eko torbach, poduchach czy też eko woreczkach lub innych rzeczach, przede wszystkim możesz wybrać sobie kolory. Zobacz na przykładzie Przytulasów jak wiele jest możliwości kolorystycznych. A to tylko mały pokaz możliwości, bo ogranicza nas tylko wyobraźnia i dostępność kolorów, a ta jest naprawdę spora, począwszy od standardwych kolorów nie tylko tęczy, a kończąc na ich wersjach perłowych (które pięknie mienią się w blasku słonka) oraz kolorach miedzianym, srebrnym i złotym.

Dodatkowe serduszka i inne

W ręcznie malowanych rzeczach możemy do wzoru domalować cokolwiek – na przykład nieograniczoną ilość serduszek, które uwielbiam malować, bo wzory nimi ozdobione nabierają jeszcze bardziej przytulnego charakteru. Możemy domalować kwiatki, słoneczko, kolorowe tło, a nawet… nietoperze! 😉 I tu znów ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Układ wzoru

Możesz zmienić też układ wzoru, jego wielkość i ilość. Na każdej stronie torby czy poduchy możesz mieć inny wzór – to dopiero jest bajer! W zależności od humoru i nastroju możesz patrzeć na innego kotka I love cats. Czyli mieć 2w1. Na moich torbach i poduchach z każdej strony siedzi inny kotek i bardzo bardzo mi się taka opcja podoba.

Wzór na własnym ciuchu

Jeśli chcesz mieć któryś z wzorów I love cats na swoim ulubionym ciuchu, to też jest to możliwe, choć tu ogranicza nas nieco materiał, z którego ciuch jest wykonany. Więcej poczytasz o tym w FAQ, czyli najczęściej zadawanych pytaniach.

Jak spersonalizować rzeczy drewniane?

Jeśli chodzi o ręcznie wypalane rzeczy drewniane, to też mogę je dla ciebie spersonalizować. Oprócz wzoru na desce można wyczarować dodatkowy wzorek na przykład dookoła deski, dodatkwe serduszka czy inne rzeczy zależne od twojej fantazji.

Skontaktuj się ze mną aby ustalić szczegóły personalizacji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *